Lektoři / Lektorky

Petra

Záliba v pastelkách, křídách, štětcích, barvách, grafických technikách, keramické hlíně, šití, pletení, háčkování, vyšívání... to vše mě bavilo a provázelo již od dětství. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu, pracovala na různých pozicích doma i v zahraničí, můj život obohatily 3 děti... toto vše a mnohé další vedlo k tomu, že jsem před dvěma lety s nadšením založila Klub Čtyřlístek (http://petrajarosova.wixsite.com/ctyrlistek), kde se věnuji nejen výtvarné činnosti. V současnosti mé kroky směřují k Vám do Spamu a já se těším, co tato cesta přinese.

Helena

Vystudovala jsem obor anglický jazyk-český jazyk pro střední školy naPedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. A celý svůj „učitelský život“ učím na střední škole. :-). Ale protože jsem se stala maminkou dvou holčiček, začal mě zajímat i „anglický svět“ u malých dětí. A tak jsem ráda, i když s velkým respektem,přijala nabídku vést kurz pro děti v Litvínovicích. Věřím, že to bude jedna z mých životních výzev, ve kterých se budu snažit děti přesvědčit o tom, že i učení se čas od času stává zábavou:-)

Josef Vrba

roč. 1980, 15 let praxe s výchovou a vzděláváním dětí předškolního a mladšího školního věku, primárně klavírista ( klasická hudba - zejména období baroka, hudba populární - rock/pop, swing... ).

Lucie

Vystudovala jsem uměleckou školu v Bechyni obor grafika. V roce 2016 jsem vedla v Písku dětskou skupiny a dětský klub, příměstské tábory a dětský výtvarný kroužek. V roce 2018 jsem vedla výtvarný kroužek už zde v Č. Budějovicích a inspirací mi je má dcera Ella. A nyní se těším na Vás v Litvínovicích. Baví mě práce s dětma, moderní umění, četba, sport...